Hizmetlerimiz

Tanıtım Fotoğrafçılığı

Editoryal, Endüstriyel, Mimari, Portre, Yemek ve Still-Life konularında, farklı sektörlerdeki birçok önemli markayla çalışan Karanlık Oda’nın tanıtım fotoğrafçılığı portfolyosunu inceleyebilirsiniz. Portfolyoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Tanıtım Filmleri ve Hava Çekimleri

Karanlık Oda, deneyimli ekibi ile fabrika tanıtım filmleri, sosyal medyaya dönük içerik üretimi, röportaj videoları, etkinlik ve organizasyon çekimleri konularında hizmet vermektedir. Full frame DSLR gövdeler ve L serisi lensler dışında 4K video ve Raw fotoğraf çekebilen DJI Mavic Pro drone ile hava çekimleri de gerçekleştirilmektedir. Portfolyoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Fotoğraf Atölyeleri

Temel Uygulamalı Fotoğraf Atölyeleri ile fotoğraf tekniğine doğru bir başlangıç yapması amaçlanan katılımcılar, Dijital Fotoğraf İşleme seminerleriyle fotoğraflarını görsel olarak nasıl daha etkili ve güçlü bir hale getirebileceklerine dair fikirler edindiler. Karanlık Oda, giriş seviyesi bu iki atölyenin yanı sıra Canon Eurasia şirketi ile yaptığı iş anlaşması çerçevesinde, Görsel Akademi sınıf içi eğitimlerinin İzmir ayağını gerçekleştirmektedir. Karanlık Oda’da ayrıca farklı alanlarda uzman fotoğrafçıların yürütücülüğünde düzenlenen ve sınırlı sayıda katılımcıya açık olan profesyonel atölyeler düzenlenmektedir. Her yıl kolektif bir sergi ile sonuçlanan Belgesel Fotoğraf Atölyesi ise; fotoğrafı bir anlatım dili olarak kullanmak isteyen fotoğrafçılar için 6 aylık bir proje çalışmasına katılma imkanı veriyor. Karanlık Oda’nın güncel atölye takvimine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Danışmanlık

Karanlık Oda, fotoğrafçılık kulübü olan şirketlere, fotoğraf projesi üretmek isteyen kişi ve kurumlara danışmanlık hizmeti vermektedir. Profesyonel bir fotoğraf kariyerine başlamak isteyen fotoğrafçılar için mentörlük hizmeti de sunan şirket, sahip olduğu teknik altyapının yanı sıra satın alma, portfolyo oluşturma, pazarlama, iletişim ve planlama konularında hizmet sunmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yayıncılık

İlk kitabı Moment’i 2014 yılının şubat ayında yayımlayan Karanlık Oda, özellikle fotoğraf alanında eksikliği bir hayli hissedilen yayıncılık faaliyetlerini sürdürmekte ve yeni projeler üzerinde çalışmaktadır. Kitaplarımızı incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.